Spotkanie sieci współpracy i samokształcenia bibliotekarzy szkolnych powiatu płońskiego

22 stycznia 2016 r. odbyło się kolejne spotkanie członków międzyszkolnej sieci współpracy i samokształcenia bibliotekarzy, których pracę koordynuje Biblioteka Pedagogiczna w Płońsku. Omawiano sprawy związane z realizacją projektu „Książki naszych marzeń”. Po wnikliwej analizie wymogów, uczestnicy mogli się zapoznać z przykładowymi propozycjami dopasowanymi do poszczególnych wytycznych MEN. Pracownicy biblioteki przygotowali własne propozycje, którymi będą wspierać bibliotekarzy w wypełnieniu podjętych zobowiązań. Podczas spotkania członkowie sieci podali również wiele przykładów własnych działań, które będzie można wykorzystać przy realizacji projektu. Uczestnicy podjęli decyzję o założeniu wspólnego konta e-mail, żeby informacje i wypracowane wspólnie materiały mogły dotrzeć jak najszybciej do każdego z członków sieci.