Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Oczywiście wszyscy znamy jej zwiastuny. A my, z okazji Dnia Motyla, postanowiłyśmy przypomnieć, że już niedługo będziemy mogli zaobserwować pierwsze okazy tych wspaniałych, kolorowych owadów. Razem z klasami 1-3 ze Szkoły Podstawowej w Kucicach Nowych oraz z grupą Misie z Przedszkola Mali Giganci poznawaliśmy cykl rozwojowy motyli, robiliśmy delikatne jak ich skrzydełka masażyki, układaliśmy kolorowe motyle z figur geometrycznych i sprawdzaliśmy komu uda się ułożyć najdłuższą gąsienicę z kartoników. Był też taniec, motylkowe sudoku i układanie motyla na macie do kodowania. Na zakończenie – to na co zawsze czekacie – czyli chwila na gry na Magicznej Ścianie. Dziękujemy za mile spędzony czas!