Ekologia dla najmłodszych

Wybrane pozycje

bajki  Bajki filozoficzne : jak żyć na Ziemi? / Michel Piquemal. - Warszawa : Muchomor,  2015.

fred  Fred : psi ekopatrol / Barbara Kosmowska. -  Łódź : Literatura,  2020.

wielkie  Wielkie przygody w świecie przyrody / Wojciech Mikołuszko. - Warszawa : Wydawnictwo Agora, 2020.

Teatrzyk dla przedszkolaka : inscenizacje, zabawy, baśnie związane z ekologią, świętami, zdrowiem, kształtowaniem postaw oraz pożegnaniem przedszkolaka / Elżbieta Gałczyńska, Eliza Ogorzała. - Płock : "Korepetytor"      Marian Gałczyński, 2002.

co  Co zrobić z tą górą śmieci? / Małgorzata Ogonowska i Artur Rogoś. - Gdańsk : Wydawnictwo Adamada ; Wydawnictwo Części Proste, 2020.

recy  Recykling i odpadki / Alex Frith. - Ożarów Mazowiecki : Wydawnictwo Olesiejuk, cop. 2011.

Sygn. GPLO 39067

basia  Basia i śmieci / Zofia Stanecka, Marianna Oklejak. - Warszawa : Egmont Polska, 2019.

rok  Rok z dziećmi i z przyrodą : jak słuchać, odczuwać, oglądać i podziwiać / Gisela Preuschoff. -  Kielce : "Jedność", 2000.

Dobre obyczaje czyli Z przyrodą za pan brat / Agnieszka Frączek. -  Warszawa : Wydawnictwo "Arkady", 2007.

dzieci  Dzieci stają się przyjaciółmi przyrody : edukacja ekologiczna w przedszkolu i szkole podstawowej : zabawy, pomysły i projekty / Hedwig Wilken. - Kielce : Wydawnictwo "Jedność", 2004.